• |
ide | kryesore

“Kafe me Fahri Balliun”/ Klosi flet për kritikat e Ramës në kryesinë e PS

Lajme, Të fundit

Ministri Blendi Klosi ka reaguar për herë të parë pas lajmit të publikuar në lapsi.al se kryeministri kishte bërë “për ujë të ftohtë” ministrin në mbledhjen e kryesisë, pasi ishte kapur duke pirë kafe me Fahri Balliun.

I pyetur në emisionin “Open” rreth këtij lajmi Klosi as nuk e konfirmoi dhe as nuk e mohoi përplasjen me kryeministrin Edi Rama, por as kafen me Fahri Balliun.

“Nuk nxjerr asnjë fjalë se çfarë bëhet në forumet e Partisë Socialiste. Kam shumë vite në politike, por nuk kam folur kurrë për bisedat në PS – tha Klosi .

“Edhe njeriu më i përulur nuk do të kishte dashur të ishte në vendin e Klosit sot”, – mësohet t’i jetë drejtuar kryeministri, Blendi Klosit në mbledhjen e Kryesisë së PS-së. ©LAPSI.al

LEXO EDHE: Mbledhja e kryesisë së PS/ Rama masakron Blendi Klosin

11 Comments

  1. Mire t’i behet qenit. Nuk duhet te ulet ne kafe me armiqte e Partuse dhe Birose se saj. Prit edhe pak o qen se ta tregon Partia jone tia dhe gjithe shokeve te tu

  2. Si e si te largohet vemendja nga 30qershori mbushja kutive dhe numrat qe nuk po kapen dot as me rilindje veprimesh matematike

  3. Kete parti perfundimisht e ka perpire e keqja! Lincojne, e bejne per nje lek Klosin qe pi kafe me Fahriun dhe nuk bezajne per Gjushin dhe Gjiknurin, qe kafepirja eshte me e pakta qe bejne me Avdylin e Lalen, pa harruar vete KM. Keta jane te cmendur. Mbeshtetesit edhe me keq. Per ate parti Fahriu eshte me i rrezikshem se serial killer-at. Do ta marrin vesh se shpejt se kush do jete me i rrezikshem per ta. Do na shohin, se na e kane sjell ne maje te hundes.

  4. Shikoni pd e salihut e luluse qe pushojne nga puna nje kameraman pse fotografoje jozefinen me erlen,shikoni mziun qe thote nuk pjerdh per bashen,kjo eshte demokraci per ju cecenet e cetniket e pd,rrace muti serb

    1. Te lumte, e meriton sufllaqen e te enjtes. Tani kape me ate gishtin me te zeze me te cilin votove dhr ferkove ri-ngordhjen, dhe fute thelle ne bythe.

  5. Ky me kujton Kadri Hasbiun kur tha se mire te me behet partia ime me se denon.
    Tani x tani i duhet partise, perfundimi dihet leter e djegur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu