• |
ide | kryesore

Urimi i Marinës për ditëlindjen e Getoarit (FOTO)

Paparazzi, Slider

Marina dhe Getoari kanë vendosur që ditëlindjen e reperit ta festojnë jashtë Shqipërisë.


Sot, me rastin e 37-vjetorit të lindjes së bashkëshortit të saj, Marina ka publikuar një nga fotot e pushimeve me mbishkrimin: “Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime. Bashkëshorti im, shoku im, gjithçka e imja. Ti je gjithë bota për mua”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *