• |
ide | kryesore

Donald-Bora, Jonida-Romeo, katërshat që nuk fshihen më (VIDEO)

F1, Paparazzi

Donald-Bora, Jonida-Romeo, janë çftet që nuk mund të fshihen më ose të paktën nuk mund të gënjëjnë më publikun me justifikime të cilat janë bërë klishe në botën e shoëbizz shqiptar. Në episodin e parë të emisionit “Treshat” kryesisht në promon e tij, puthja e Romeos me Jonidën do t’i jepte fund dyshimeve e do të konfirmonte lidhjen e tyre. Nga ana tjetër, Donaldi dhe Bora po përfliten prej kohësh se janë bashkë, mirëpo ata ndryshe nga Jonida dhe Romeo, nuk e kanë konfirmuar publikisht. Por edhe ato i dhanë të gjitha shenjat se midis tyre ekziston diçka.

Ata ishin të ftuar në “Tring Stars” për të folur mbi projektin televiziv siç e përmendëm më sipër dhe u kuptua që mes dyshes së dytë ka po ashtu një farë kimie. Së pari, Donaldi vuri në dukje se Bora kishte lyer këmbët me shkëlqim dhe në këtë moment, Bora afroi këmbët e saja tek të tijat dhe i preku. Vëllezërit binjak ashtu si historitë që kanë treguar që janë telepatik kanë dhe shije të njëjta në femrat që dashurojnë, të bukura, të famshme dhe të kenë nga një fëmijë…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu