• |
ide | kryesore

Del nga rruga motori në Bulqizë, në gjendje të rëndë 32-vjeçari

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Bulqizë. Motori ka dalë nga rruga dhe për rrjedhojë një 32-vjeçar është plagosur rëndë.


Motori është përplasur me barrierat anës rrugës. I plagosuri është Sulejman Llani. Ai po udhëtonte nga Bulqiza për në Shupenzë.


32-vjeçari ka marrë fraktura të rënda në kokë. Ai është dërguar për në Spitalin e Traumës në Tiranë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *