• |
ide | kryesore

FOTOGALERI/ Dyndje masive në plazh, shikoni si është “pushtuar” Durrësi

Lajme, Të fundit

Mijëra plazhistë nga i gjithë vendi dhe turistë janë “derdhur” këtë të diel në bregdetin e Durrësit.

Fotografi Gent Shkullaku i LSA sjell nga pushtimi që i është bërë bregut të detit këtë ditë të nxehtë korriku.


ImageImageImageImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage

2 Comments

  1. Byth e zgjur Basha nuk e beri sot protesten se e dinte qe nuk do i shkonin as anetaret e kryesise,prandaj e la te henen me shprese qe do i vine ca mjerane per te degjuar derdellitjet e radhes…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu