• |
ide | kryesore

Gjendet i vdekur aktori i Disney

Paparazzi, Slider

Eshtë cilësuar si ylli i Disney u bë i famshëm në serialet televize për fëmijë ‘Jessie” dhe “The Descendants” Cameron Boyce ka ndërruar jetë në moshën 20 vjeçare.


Lajmin e hidhur e dhanë vetë familjarët e aktorit.


‘Me trishtim të thellë raportojmë se këtë mëngjes kemi humbur Cameron,”-thanë ata në një deklaratë. “Ai vdiq në gjumë për shkak të një konfiskimi që ishte rezultat i një gjendje të vazhdueshme mjekësore për të cilën po trajtohej. Bota tani pa dyshim është pa një nga dritat më të ndritshme të saj, por shpirti i tij do të jetojë përmes mirësisë dhe dhembshurisë për të gjithë ata që e njihnin dhe e donin’ shkruajtën në postim familjarët e tij


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.