• |
ide | kryesore

Me tatuazhe dhe shkop bejsbolli/ Meta shpërndan foton e pazakontë

Pikante

Një fotomontazh e shpërndarë në rrjetet sociale për Ilir Metën është pikasur edhe nga Presidenti i Republikës, i cili ka vendosur ta postojë edhe vetë atë.

Në “foton” e montuar, Metës i kanë vënë mustaqe dhe një tatuazh të madh në pjesën e kraharorit me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhi.

“TOP FAKE-PHOTO OF THE DAY! Faleminderit, ma bëtë të dielën edhe më argëtuese!”, – shkruan Meta.

1 Comment

  1. Kur do te beje dhe Meta si trendy.

    He jepi. Provoji te gjitha.

    O Salvador Allende yne. O Vojo Kushi kontemporan.

    Si edhe “o tempora, o mores”! 😂😂😂

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu