• |
ide | kryesore

Tallet Ilir Meta: Në 30 qershor, votat bënë seks me njëra – tjetrën (FOTO)

Lajme, Të fundit

Presidenti i republikës Ilir Meta ka bërë ironi me procesin e 30 qershorit. Në një postim në rrjetet sociale këtë të diel, kreu i shtetit ka shpërndarë mesazhin e një qytetari sipas të cilit, të diëln e kaluar “votat kishin bërë seks me njëra tjetrën” prandaj dolën më shumë sesa pritej nga kutitë.


“Të dashur miq! Duke ju uruar një të diele sa më relaksuese e çlodhëse ju ftoj të gjithëve të gjeni një shpjegim shkencor të shumimit të votave mbi numrin e pjesëmarrësve të votimeve të 30 qershorit! 😅” – shkruan Meta në Facebook. ©LAPSI.al


9 Comments

  1. Pergjigja qe votat kane bere seks eshte e vertete,pasi ne dy kuti brenda te njejtes qender votimi ku numuri i votave ne dy kutite duhej te ishte i njejte del i ndryshem.Kjo shpjegohet me faktin se ne keto kuti pjelloria ka qene e ndryshme pasi ka pasur lindje binjakesh, trinjakesh etj.S”ka asnje mundesi tjeter ku votuesit kane dy flete votimi ,i hedhin ne dy kuti (nje ne secilen) dhe me vone pas numurimit ne nje kuti dali X flete dhe ne tjetren dalin Y. Kete shpikje vetem Rilindja e realizon.

  2. Thjeshte neveri per kete palo burre qe bashke me Berishen jane nona e vjedhjes se votes kurse tani bejne si kurva te ndershme…

  3. Rilindja shpikja nr (1) djalin e kam me babain.shpikja nr(2) kur te behem minister do vjedhim me pak se ata te tjeret (3) te genjejm me shum se Erion Veliaj rasti i GRISELDES ne Kavaj, (4) te mbushim parlamentin me kriminel. (5) te mbushim administraten me injorant si Joleza.(6) Ministrit te mbushen me femra injorante qe s ja bejn dysh galloshe km, (7) ta bejm te bardhen te zeze dhe te zezen te bardh .(8) kur shkojm ne ekrane te flasim me megafon dhe te flasim pa kuptim qe mos te kuptojn asnje gje populli. Etj etj etj etj pa fund pa fund ka Rilindja xhevahire qe nuk i kemi pare ne asnje qeveri ne rajon madje ne bote.

  4. Pyetni salihun si I mbushi ne 2009 bashke me liken dhe pastaj I dogjen me duart e ristanit,atehere salihu dhe likja benin orgji

  5. Ke harruar dhe shpikjen 9 paguan morrat e kuq neper portale qe te hane fekale pa lexuar lajmin apo shklrimin vetem per te share dhe ofenduar dhe per te mbrojtur me fanatizem arritjet e -shkerdhyera- te partise dhe Edvin psikopatit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu