• |
ide | kryesore

VIDEO që nuk duhet humbur/ Tërbimi i “Ramës” kur mëson skandalin e zgjedhjeve

Syri i Lapsit

Kanë qenë të shumta montazhet dhe fotomontazhet që nuk e kursejnë ironinë për zgjedhjet njëpartiake të 30 qershorit. Së fundmi në rrjetet sociale qarkullon një video nga filmi i njohur “Downfall” ku aktor kryesor është aktori i ndjerë Bruno Ganz në rolin e Adolf Hitlerit që pret fundin e Luftës së Dytë Botërore në bunkerin e Berlinit.


Këtë herë faqja “Lolita.” në Facebook ka publikuar një video-montazh ku gjithçka është aktualizuar me situatën pas zgjedhjeve të 30 qershorit dhe në gojën e Hitlerit janë vënë fjalë të kryeministrit Rama dhe ku nuk mungon ironia. ©LAPSI.al


3 Comments

  1. Hhhaaa km kurvi , gomar, injorant, hajdut, drogmen, bythqir, pederast, pler materniteti, genjeshtar, sahan lepires, kopjac,ben si i fort, frikacak ne palc, imoral ne max, i pa bes,te vret naten te qan diten,kameleon,pordhac,langaraq,mendon se esht me i zgjuar se te gjith, mendja i thot ah sikur te kem rubineten e ajrit per Shqiperin, tall gjithkend pa dit se ku e vret ate tjetrin vetem se mendon se esht i zgjuar 🙈🤮💩

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu