• |
ide | kryesore

FOTO/ Del bashkë me 2 gomarë në protestën e opozitës

Lajme, Të fundit

Më 30 qershor guxoi dhe mori me vete gomarin të shkonte të votonte bashkë me të në votimet e Edi Ramës, ndërsa sot e ka marrë me vete në protestë të protestojë kundër qeverisë së Ramës.


Ky është itinerari i një qytetari që ka sjellë me vete edhe dy gomarë në protestën e opozitës.


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.