• |
ide | kryesore

FOTO/ Të rinjtë mbyllin gojën me ERTV përpara zyrës së Ramës

Lajme, Të fundit

Protestuesit e opozitës në shenjë protestë të mungesës së lirisë së shprehjes kanë mbyllur gojën me logon ERTV.


Një formë proteste edhe ndaj përpjekjeve të qeverisë dhe Edi Ramës për ti mbyllur gojën kritikëve dhe veçanërisht pas miratimit të paketës së re të censurës të miratuar nga qeveria dhe të kundërshtuar nga organizatat e gazetarëve vendas dhe ndërkombëtarë. Të rinj që kanë mbyllur gojën me logon e ERTV mbajnë në duar pankarta për lirinë e medias.


1 Comment

  1. O Basha o karagjoz, leri te rinjte te permbysin qeverine per 15 minuta .. mjaft i sorrollate njerezit te vijne ne Tirane, nuk ka me kuptim shfaqja jote perballe psikopatise se KM. Mjaft me se na i solle zorret ne gryke, lere popullin te vendose vete o sot o kurre!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.