• |
ide | kryesore

FOTOGALERI/ Momentet pikante nga protesta e opozitës para kryeministrisë

Lajme, Të fundit

Opozita ka nisur protestën e 10-të kombëtare përpara kryeministrisë.


Deri tani ajo ka qenë paqësore dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha është i shqoëruar nga familja e tij.


Protesta ka nisur me disa simbolika ku janë ironizuar zgjedhjet e 30 qershorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu