• |
ide | kryesore

I madhi Kujtim Gjuzi ia fut Ramës me argumenta

Arkiva, Të fundit

Ndërsa Edi Rama nuk gjeti në fjalimin e tij 40 minutësh asnjë argument se pse duhet shkarkaur Ilir Meta, këtë arriti ta bëjë në vetëm 4 minuta, konservatori i opozitës së re Kujtim Gjuzi. Ai tha se meta duhej të largohej sepse

Grabiti thesarrin e Kërrabës, grabiti zgjedhjet e 2001, se në 2017 ka marrë pjësë në fushatën elektorale, se tani ka corientuar votuesit me dy data zgjedhjesh.


Dhe nga lartësia e forcës argumentuese, Gjuzi Atlantik, i cili e quan Ramën “Gedafi ynë” i kërkoi llogari socialistëve se mbajnë përgjegjësi që e ngritën Ilir Metën kaq sipër.

©Lapsi.al

11 Comments

  1. Hahaha ca behet keshtu? O rilindje o psikiatria me e madhe. Ups harova opoziten e re dhe ata qe i kane votu prej qefit te madh per te degjuar cdo dite kete diletant dhe delirant te paafte ne cdo gje qe ben dhe thot. O shqiptare cfare keni bere….

  2. LERENI KETE IDIOT DELIRANT NE PUNE TE TIJ . LERENI TE MARR EDHE KY NJE RROGE .
    TE MERRESH ME KETE KKKKKKK DO TE THOTE SE JEMI VITE DRITE NGA REALITETI DHE MENÇURIA .

  3. betej e madhe per qelbesiren numer nji ne mes te rames,erion velis,gjuzit,rudines,murrizit,balles,baba takut,ruqit,gjinushit,xhafes etj,njeri me mut se tjetri.

  4. Ku ka arritur ai vend dhe Enveri do ta kishte zili. Eshte pert te qare e per te qeshur kur shikon keta gjytyryme te dalin e kakarisin budallalliqe ne parlament.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu