• |
ide | kryesore

Hyjnë për të grabitur, vrasin të zotin e shtëpisë në Korçë

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë mbrëmjen e kësaj të hëne, ku një person ka mbetur i vrarë pasi disa persona i janë futur në banesë për ta grabitur.

Sipas informacioneve që jep A2 CNN, viktima quhet Gramoz Nako.

Ai jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ishte kthyer për pushime. Ai jetonte me bashkëshorten në një apartament në lagjen numër 7 të Korçës.

Dyshohet se ka pasur përleshje mes tij dhe autorit ose autorëve, pasi nuk ka ende informacione të konfirmuara mbi numrin e personave të përfshirë.

Në përditësim…

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu