• |
ide | kryesore

Basha: Ta largojmë sa më shpejtë qeverisjen antipopullore

Lajme, Të fundit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka falenderuar të gjithë qytetarët protestues për protestën e ditës së djeshme.

Basha shkruan në “facebook” se të gjithë bashkë do të largojnë këtë qeverisje antipopullore dhe antikombëtare sa më parë.


“Mirënjohje të thellë dhe falenderime nga zemra për të gjithë ata që na janë bashkuar në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Bashkë do ta largojmë këtë qeverisje antipopullore dhe antikombëtare. Sa më parë, aq më mirë për Shqipërinë!

Detyra më e madhe, prioriteti numër një, është t’ju japim shqiptarëve ndryshimin e vërtetë, fundin e tranzicionit, Shqipërinë e lirive, mundësive dhe mirëqenies për të gjithë. #ShqiperiasiEuropa”, shkruan Basha.

10 Comments

  1. Ndajfolje eshte “shpejt”: Punojme shpejt … te largojme sa me shpejt … etj. etj.
   Mbiemer eshte ‘i/e shpejtë “: makine e shpejtë … etj, etj.

   Mbase mesohen ne vit te fundit per gazetari prandaj u shpetojne gabime kaq shpesh 🙂

 1. Neri ketu eshte deri sa te mbese edhe nje fije mundesi per opsionin popullor. Perndryshe koken te thesi tagjise dhe te na rrojne udheheqesit e pagabueshem. Fundja, kur e kemi bere nje here dhe e kemi bere me mire se te gjithe, pse mos e bejme prap?

 2. Ku eshte salihu,ku eshte lulu pas bythes I qendron neri ky brilandi I pd ka zevendesuar stalinin zigurin xixen zanen por arin ne e zevendeson dot o neri,mos harro shishen qe te shurroje salihu more vesh o pushti

  1. Merru me Nerin, por vetem kar thate do hash. Buken ta jep Saliu. E ke gabim nishanin me Nerin edhe pse ti karin duket qe e cmon.

 3. Ti neri bythlepirsi I salihut mos e humb toruan,ti me trute e perdhunuara nga salihu funksionon,me qetesi dhe bythlepirje do I kalosh dhe keto muaj se pastaj vjen stalini e ziguri dhe ty te hedhin ne lane

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu