• |
ide | kryesore

Lewis Hamilton, në një lidhje me modelen

Paparazzi, Slider

Lewis Hamilton, pesë herë kampion në Formula 1, u pa në shoqëri të modeles së kompanisë Instagram, Zahra Elise.

Britaniku u shfaq në festën e ditëlindjes së aktorit të Hollivudit, Kevin Hart, i cili festoi 40-vjetorin e lindjes në Los Angelos. Ai mbërriti në festë me Ferarrin e çmuar dhe e la festën së bashku me modelin e lartpërmendur, Elise. Ajo ishte në timonin e një Range Rover Evoque, deri në një pompë të benzinës, kur më pas la veturën la aty për të shkuar me pilotin e Mercedesit për në shtëpinë e saj.

Zahre është shumë e famshme në këtë rrjet social dhe ka më shumë se një milion pasues dhe tërheq vëmendjen me të pasmet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu