• |
ide | kryesore

Shantazhi seksual/ Elisa Spiropali sulmon ata që flasin për përgjimet që do i prishin martesën

Arkiva

Zagarë dhe qenushë i ka quajtur Elisa Spiropali, nga foltorja e parlamentit, ata që po e kërcënojnë prej disa ditësh me daljen e një skandali seksual. Duke folur për shkarkimin e presidentit Meta ajo i është përgjigjur edhe atyre që përhapin thatheshemnajën  e publikimit të një përgjomi që do ti prishë familjen. Që pas botimit të skandaleve të BILD, përfaqësues të lartë të opozitës,  kanë hedhur aludime për një aferë mës saj dhe kryeministrit, se rilindasit nuk i kanë problem marëdhëniet jashtë martesore, se duhet të shtrëngojë ushkurin e të mbathurave se pasi Rama të bjerë në burg do ti ndërtohet një qeli e përbashkët në çift, ku përkrah tij do të jetë edhe Elisa.

Lexo më tej


Shantazhi seksual me përgjimin e padëgjuar të Elisa Spiropalit

Të gjithë këtyre Spiropali iu përgjigj nga foltorja e parlamentit ku sulmoi Metën:

“Sa për zagaret dhe qënushet që ka hedhur në sulm partia e tij që kur reagova për marrosjen presidenciale, përgjigje kam vetëm me vargjet e Poradecit. “Shpirtrat tanë që më qortojnë, janë qenë që s’më kafshojnë”.

LAPSI.AL

9 Comments

  1. Nese opozita quan sukses ndarjen ne familjen e Spiropalit kjo eshte per te vene duart ne koke e per goditje personale cdo person mer ate qe meriton.

  2. Kur e ktheni ne personale dhe godisni personin dhe jo fenomenin thjesht e beni me te vlersuar nepermjet rolit te viktimes ne te cilin rilindasit hyjne menjeher. Dhe largoni jo pak njerez qe nuk kane edukaten tuaj . Dhe doni sdoni ju beheni njesoj edhe sikur te mos doni dhe jeni banal ne thelb. Po ju vazhdoni po njelloj ne te njejten rruge duke menduar qe rezultati eshte i ndryshem ! Mesoni te analizoni o njerez.

    1. o i paemen pas skandaleve te permasave nderkombetare e rezultateve “zgjedhore” qe tregoj bashkimin kunder e izolimin e qeveris pak rendesi kan skandalet e saj personale; Po 1 gje te ben pershtypje: pse i pergjigjet kjo….????? e me shum s’mbet gje me me rendesi te diskutohet ne at pseudo-parlament?

  3. Semaforistja foli nga palo parla mento shkerdhato kracia moooo uaaaa mami sa keq kurvin socialisto palo rilindo muti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu