• |
ide | kryesore

Aksident në Pogradec, disa të plagosur

Lajme, Të fundit

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin Korçë-Pogradec. Raportohet se një mjet ka dalë nga rruga, duke lënë të plagosur disa persona.


Ngjarja është shënuar në Vërdovë, ndërsa nuk dihet ende gjendja e të plagosurve.


Në vijim policia pritet të zbardhë shkaqet e aksidentit dhe të japë detaje lidhur me gjendjen shëndetësore të të plagosurve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu