• |
ide | kryesore

Kylie i kundërvihet Kim-it: Mjaft u talle me Jordyn

Paparazzi, Slider

Së fundmi, Kylie shfaqet mes lotësh teksa i kërkon Kim-it të mos e vërë më në lojë ish-mikeshën e saj.

Kim, postoi disa video në Snapchat  teksa udhëtonte bashkë me Khloe-n dhe mikeshën e saj.  Në video, ato kënduan disa këngë tipike tradhtish dhe dukej hapur që i dedikoheshin Jordyn dhe situatës së krijuar. Kjo, duket se ka mërzitur Jordyn-in dhe si rrjedhojë, Kylie-in.“Pashë gjithë çfarë kishe postuar në Snapchat.Ndjej të them se nëse ke diçka për t’i thënë, nëse do ta kritikosh, bëje personalisht, por jo duke e marrë vesh i gjithë interneti. Kjo s’është gjë e mirë. Jordyn më mori dje.


Më pyeti nëse mund të vinte nga shtëpia për të marrë disa gjëra. Erdhi, mori gjërat e saj dhe kur e pashë në sy kuptova që e kishte vuajtur shumë gjithë këtë ngjarje. Nuk mendoj se dikush meriton që t’i bëhet kjo. Le t’ja themi gjërat njëra tjetrës në sy.”- dëgjohet t’i thotë Kylie nga ana tjetër e telefonit së motrës.

 

s

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu