• |
ide | kryesore

Game of Thrones, ndryshon emri i serialit

Paparazzi, Slider

Spinoff-i prequel i “Game of Thrones” ende nuk e ka një titull zyrtar dhe është pikërisht autori i librave George R. R. Martin që jep më shumë informacione në këtë drejtim.

Gjatë një interviste, Martin foli për praninë e familjes Stark, si dhe për qindra mbretëri. Por, detaji më i rëndësishëm ishte titulli i serialit, që sipas tij mund të jetë “The Long Night”. Në fakt, “The Long Night” nuk është përfolur deri tani, edhe për faktin e të njëjtit titull me episodin 3 të sezonit 8 të “GOT”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu