• |
ide | kryesore

Kaubojsi ia fut Astrit Patozit, arrin të hapë kutitë e Lezhës

Arkiva, Të fundit

Atë që nuk e bëri dot Bindja Demokratike për të gjithë Shqipërinë ia doli ta bëjë “kaubojsi” Eduart Ndocaj për zonën e tij në Lezhe. Sot KQZ ka vendosur të hap 11 kuti të këtij qyteti me argumentin se ai ndryshe nga parita e Patozit kishte sjellë fakte dhe prova për mospërputhjen e numrit të votuesve.

Sikur të qe e shkruar që farsa e 30 qershorit të qesharakëzohej deri në fund, tani pritet që transparenca e votimeve moniste të bëhet nga “Kaubojsi”.


©Lapsi.al

7 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu