• |
ide | kryesore

Meghan, për herë të parë me djalin në publik

Paparazzi, Slider

Meghan Markle, zgjodhi një ndeshje polo, për të dalë për herë të parë në publik me djalin.
37-vjeçarja u pa në krahë me vogëlushin Archie, i cili erdhi në jetë më 6 maj. Dukessha e Sussex, u shfaq e veshur me një fustan ngjyrë ulliri dhe me syzet vendosur. Ndërkohë vogëlushin e kishte mbështjellë me një mbulesë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu