• |
ide | kryesore

Ministrja e Financave hedh poshtë zërat për një taksë të re mbi karburantet

Arkiva, Të fundit

Ministrja e Ekonomisë Anila Denaj ka hedhur poshtë zërat se do të ketë rritje të taksës së karburantit në vend. Në një postim në Twitter ajo shprehet se ky eshte nje produkt i fantazise se opozites, duke qartesuar se nuk do te kete asnje rritje taksash.

Deklaraten e Denajt, e ka ripostuar edhe Edi Rama.


“Kur e humbet debatin, i humburi kapet pas sajesave! Kjo m’u kujtua duke dëgjuar Lulzim Bashën që flet për rritje të taksës së karburantit. Një tjetër produkt i një fantazie gjithnjë e më shumë për të ardhur keq! S’ka rritje taksash, s’ka taksa të reja!“ – shkruan Denaj në twitter.

4 Comments

  1. Jeni shume ” te besueshem” si rilindje. A ka njeri qe ju beson ju ?! As ata qe dikur ju kane votuar nuk do tju besojne me te jeni te sigurt. Hipokrite genjeshtare mashtrus ordinere. Po shko mer shperblimin r radhes dhe ti per aq sa do jesh aty ku je. Miu radhes.

  2. Debat me Qelbesiren.

    Keta Jane te pabese. Keta vjedhin vote, dhurojne te Oligarket prona publike dhe kontrata Koncesionare te embla per ta.

    Po pse o Qelbeaire, Rruga e Kombit, me nje taksidar privat, qe pengon levizjen e lire duke rrjepur Shqiptaret, eshte produkt I fantazise????????

    Po shirritin e Derrit, paskeni patur ore Qelbesira?????

  3. Nuk di kush e ka thene i e para per rilindjen sekt po i ka rene ne te. I lumte dora dhe mendja. Tani kane perfunduar ne nje sekt te percudnuar. Mjeran.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu