• |
ide | kryesore

Pas 21 ditësh fejesë, ndahet aktorja turke

Paparazzi, Slider

Miray Atay  dhe Atilla Doğukan Türkyılmaz u fejuan vetëm 21 ditë më parë, por së fundmi ka qenë Miray e cila njoftoi se ata u ndanë.

Aktorja ka thënë: “Ne nuk mundëm, vendosëm të ndaheshim, por ne ende e duam shumë njëri-tjetrin”. Përveç kësaj deklarate, Atay 19-vjeçare, hoqi të gjitha fotografitë nga faqja e saj e “Instagram”, ndërsa Dogukan Turkyilmaz nuk ka bërë asnjë deklaratë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu