• |
ide | kryesore

Cardi B takon menaxherin shqiptar, mëson këtë fjalë shqip

Paparazzi, Slider

Menaxheri i artistëve, organizuesi i eventeve ose entreprenuer-i shqiptar, siç shkrueht në bio-n e tij në Instagram, Drini Zatriqi, pati një takim mbrëmjen e djeshme me Cardi B.

Në një video të postuar në Instagram nga Drini, mund të shihet se ai së bashku me reperen e njohur janë shumë të afërt, por mbi të gjitha mund të shihet se Cardi nuk është krejtësisht e panjohur me gjuhën shqipe.


Jam me shqiptarin“- thotë artistja e “I like it”, ndërkohë që e pyet Drinin: “Hej, është e vërtetë që Cardi në shqip do të thotë penis?

Dhe pasi menaxheri shqiptar ja pohon këtë, ajo thotë “E dija!” dhe vazhdojnë të qeshin me njëri-tjetrin.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu