• |
ide | kryesore

Dua konfirmon lidhjen me Anwar

Paparazzi, Slider

Dua eshtë në lidhje me Anwar Hadid.

Dhe këngëtarja për herë të parë ka publikuar pamje të 20-vjeçarit në mediat sociale.Ylli i popit postoi një video ku shihet me Anwar në makinë.Më pas u fotografuan së bashku pas koncertit të Duas në New York.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu