• |
ide | kryesore

Provokon Klaudia Pepa, e zhveshur si luleshtrydhe

Paparazzi

Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit.

Me barkun e sheshtë, dhe dorën tek të brendshmet, në sy bien bikinit e vogla që për pak ekzpozojnë pjesën intime.

“Më thërrisni luleshtrydhe,”- shkruan Klaudia Pepa përbri fotos tërheqëse të postuar në rrjete sociale.

Balerina rrëmbeu gjithë vëmendjen me foton provokuese!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu