• |
ide | kryesore

S4MM ndalon diss-at ndaj artistëve

Paparazzi, Slider

Së fundmi ai ka lëshaur 7 këngë të reja,të cialt do të jenë pjesë edhe të albumit të tij të ri.

Por në të gjitha këngët, nuk vërehen nuanca të diss’ave, apo vargjeve thumbuese për kolegët e tjerë reperë, siç ndodh rëndom edhe në skenat e repit nëpër botë. I ftuar në Prive në një intervistë, reperi e ka sqaruar se pse kësaj here nuk është marrë me askënd në këngët e reja, dhe ka pushuar së bëri diss’a.


“Njerëzve ua kam kthyer dissat më parë, për shkak se ata më kanë përmendur. Njëherë për njëherë nuk ka me pas diss-a. Kur të flasin për mua, ua kthej. Për momentin nuk ka folur askush. Kur flasin për mua, më duhet të dal e ta mbroj veten”, ka thënë reperi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu