• |
ide | kryesore

Berisha nxjerr videon: Erjon Braçe feston me trafikantët e drogës pas votimeve të 30 qershorit

Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar në llogarinë e tij zyrtare në “Facebook” një video ku shihet zv.kryeministri, Erjon Braçe, që sipas tij po feston fitoren e zgjedhjeve vendore në Divjakë përkrahë personave të dënuar për trafik droge.

Në postimin e tij, Berisha shkruan se zv.kryeministri, “trafikanti Kokoneshi dhe narkosicilistet zhgerryhen si derra ne festen e fitores se farses moniste ne Divjake”.

Kjo video ka mbërritur në “postën” e rrjetit social të ish-liderit historik të Partisë Demokratike nga “qytetari digjital”.

 

sb

Brace, trafikanti Kokoneshi dhe narkosicilistet zhgerryhen si derra ne festen e fitores se farses moniste ne Divjake. Ndiqni videon e qytetarit dixhital. sb

Publiée par Sali Berisha sur Samedi 13 juillet 2019

 

 

3 Comments

  1. PSE MOS TE KERCEJE , VOTA E KETIJ VLEN SA PER 94 .
    HOQI TERRITORE NGA QARKU TIRAN DHE JA DHA QARKUT FIER DHE MORI NGA QARKU I ELBASANIT DHE JA DHA TIRANES . NJE VEPRIM I TILLE KERKON 94 VOTA DHE KY E BERI THJESHT ME NJE VKM . VENDIN E KE NE BURG OR XHEPIST I VOGEL

  2. Sal keni ndertuar me sukses te plote njeriun e ri ne 30 vjet. Ky eshte m….. qe keni garuar te gjithe bashke po tani ka shperthyer ne siperfaqe.

  3. i pa emer ket mut njeriu e ka ber negjmija pra nena jote monster ,gramoz ruqi,baba taku,gjinushi qysh nga 1944 me baben tuaj stalin millafin mao ze dun kristaq enver spiro kolek rama e jo saliu.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu