• |
ide | kryesore

4 të plagosur, mes tyre 3 vajza. Shihni kaosin në ish-Bllok (FOTO & VIDEO)

Lajme, Të fundit

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në zonën e ish-bllokut në Tiranë. Mësohet se ka shpërthyer një bombul gazi dhe janë përfshirë nga flakët një argjendari dhe një biznes me dekori.  Mësohet se numri i të plagosurve ka shkruar në 4 persona, 3 vajza dhe një djalë. Gazi që ka shpërthyer mësohet te ketë qenë helium, i cili përdoret për dekore të ndryshme, kryesisht mbushje tullumbacash nëpër evente festive. Lapsi.al sjell më poshtë foto dhe video nga ngjarja.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu