• |
ide | kryesore

Basha shkon në presidencë/ Takim i papritur me Metën

Arkiva, Të fundit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar sot në mëngjes një takim me Presidentin e Republikës, Ilir Meta. Takimi ka zgjatur rreth 40 minuta dhe kanë diskutuar për situatën politike në vend.

 


Pas këtij takimi, Basha pritet të zhvillojë një mbledhje me aleatët e opozitës.

 

6 Comments

  1. Ilir Meta paska marrë detyrën e udhëheqësit të opozitës. De facto aicë drejton opozitën shqiptare. Në këto kushte e urojmë :”Suksese, lart e më lart, deri sa pozita ta kuptojë këtë fakt”. Pozita të vazhdojë të zvarrisë ndëshkueshmërini ndaj kushtetutëthyesve dhe molotov, tritolvënësve. Veprimet e dy palëve koordinohen kundër Ref. në Drejtësi dhe hapjes së negociatave, mbasi exhelipo afron të “preso” kokat e kokëbërsve. Tung

  2. Si s ju vje turp palaqo komentus nje popull qe ka opozit te dobet ai popull ka mbaru ore plera te pakten heshteni more morra more te pa moral more gra shkerdhyera plera

  3. S kan ca bejn. Dhe takohen me njeri tjetrin. Gjasme qe po levizin, dhe nuk rrin kot. Qe te dy keta jan me afat skadimi.
    Pushime te mbara.

  4. Grupi terrorist i ashtuquajtur opozite me ne krye te ashtuquajturin president po planifikojne levizjet e radhes per destabilizimin e vendit dhe pengimin e reformes ne drejtesi ne menyre qe ti shpetojne burgut,por kot e kane se shume shpejt duke filluar nga presidenti dhe me radhe te gjithe hajdutet dhe kriminelet do shkojne ne qeli,bye bye mr.president!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu