• |
ide | kryesore

Kryemadhi anulon pushimet në LSI: Kemi zgjedhje në 13 tetor

Lajme, Të fundit

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u ka thënë strukturave të saj se muajt korrik dhe gusht nuk do të jenë pushim, por punë për të përgatitur zgjedhjet që mbahen në 13 tetor sipas dekretit të Presidentit.

“Falënderoj të gjithë anëtarët dhe simpatizantët e LSI që bojkotuan votimet moniste të 30 qershorit, pavarësisht presionit kriminal dhe trysnisë së pushtetit me bukën e gojës dhe vendin e punës. Strukturat e LSI janë të angazhuara plotësisht në të gjithë vendin.

Muaji korrik dhe gusht nuk do të jenë muaj pushimi, por pune të plotë për zgjedhje. Në këtë betejë jemi, jo për një zgjidhje të momentit për klasën politike, por për ndryshimin e sistemit për të tashmen dhe të ardhmen e shqiptarëve” –tha Kryemadhi.

 

Një ditë më parë Kryemadhi tha se nuk kishte frikë të hynte në zgjedhje edhe me Ramën Kryeministër.

3 Comments

  1. Kjo eshte gallat. Cuditem se kush rri e degjon, se ca thot kjo ne mbledhje.
    Un do i vija tarif kesaj, nese rri e te degjoj dua 100€ ora.

  2. Dakort do te kete zgjedhje po kush do te votoje per katoliken e konvertuar dhe per shtangistin e luanit te arte? Me cilet do te beje fushate me kurvicat apo pederat me kristal qe ia merrte vet diplomat fallso? Mos harrojme se shtangisti ka ne presidence titane te reputacionit si: arben cici operativ i agjenturave-spiun, bari shaqiri-spiun, genci mucaj-hajdut ordiner, tedin qe bie erre thi, brunen-pa burre, dritan drogaxhi yllin-me dosje tek krimet e renda sebashku me lazim hajvanin. Pra kush do te beje fushate per ju? Pa vota katandiseni si partia e Gjinushit por ai eshte akademik dhe u be kryetar i Akademise, ndersa ju jeni ordiner dhe ju pret nje qeli e ftohte ne Shkoder.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu