• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta Emily Hartridge

Paparazzi, Slider

Emily Hartridge, ka ndërruar jetë në një aksident rrugor në Londrën Jugore.

Sipas BBC, ajo besohet të jetë viktimë e një aksidenti rrugor në Battersea të premten.Ajo kishte më shumë se 340.000 abonentë në kanalin e saj në Youtube dhe një prani të madhe ndjekësish nëpër rrjetet sociale. ‘Ne të gjithë e donim atë dhe kurrë nuk do ta harrojmë’: Ka qenë një nga ngushëllimet e fansave të saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu