• |
ide | kryesore

Tentoi të kalonte autostradën, aksidentohet për vdekje 45-vjeçarja

Lajme

Një aksident fatal ka ndodhur pak minuta më parë në Golem të Kavajës.

Shtetësja Brunilda Shuti, 45 vjeç, që së bashku me tre persona të tjerë ka tentuar të kalojë autostradën në këmbë, është aksidentuar për vdekje kur nga një automjet me targë “AA 808 UB”. Mësohet se Shuti ishte banore në Berat dhe kishte mbërritur në Golem për t’iu drejtuar plazhit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe të rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu