• |
ide | kryesore

Basha me aleatët takojnë sekretarin e përgjithshëm të OSBE në Vjenë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha dhe aleatët opozitarë mësohet se ndodhen në Vjenë ditën e sotme.

Lulzim Basha, Monika Kryemadhi, Fatmir Mediu dhe Agron Duka kanë zhvilluar një takim me Sekretarin e Përgjithshëm te OSBE, z. Thomas Greminger, si dhe përfaqësues të tjerë të kësaj organizate, ku parashtruan krizën politike në Shqipëri dhe rrugën e zgjidhjes së saj.

3 Comments

  1. po si o burr i dheut shkon dhe e takon ma ca njerez te degjeneruar sekretarin e OSBE; me duken e krimit, me mona floririn e me medi gerdecin. e thua pastaj pse sme besojn njerezit. nejse, ti e di me mir.

  2. Mire bane qe I takove,por boll me fjale!?
    VEPRIM kundra diktatures neosocialiste te Edver kancer Rames.
    Ke 5/6 (85%) te popullit qe pret nga TI…!?
    TIME FOR ACTION!!!

  3. Hahah, sa me dhjesin tu qesh ca. PD ka 85% te votusve me vete, po nuk do tu jap mundesin ketyre votusve ta votojn. Barcaleta

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu