• |
ide | kryesore

FOTO/ Modelja shet virgjërinë 2 milionë £, paguan një politikan

Lapsi Leaks

Modelja 23-vjeçare, Mahbuba Mammadzada ka shitur virgjërinë e saj për 2 milionë £ dhe thotë se “dëshironte të bënte mamin krenare”. Ajo e nxori në ankand virgjërinë e saj për një shumë të majme dhe fituesi ishte …një politikan.

Modelja nga Azerbajxhani dëshiron që të përdorë këto para për të udhëtuar në mbarë botën me nënën e saj. Ajo kishte një letër mjekësore të certifikuar, ku vërtetohej virgjëria e saj. Ajo thotë se kërkon një mashkull, i cili të plotësojë dëshirat e saj dhe të paguajë çdo muaj 26 mijë £. ©LAPSI.al

Related image Image result for Mahbuba Mammadzada Image result for Mahbuba Mammadzada Image result for Mahbuba Mammadzada Image result for Mahbuba Mammadzada Image result for Mahbuba Mammadzada Image result for Mahbuba Mammadzada

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu