• |
ide | kryesore

Të premte dhe të shtunë gjysma e Tiranës pa drita

Lajme, Të fundit
oshee-1-650x356.jpg

Gjatë ditës së nesërme dhe pasnesër, thënë ndryshe të premten dhe të shtunën, gjysma e Tiranës do të jetë pa drita.

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën me dije se kufizimet do të variojnë deri në shtatë orë.

Më konkretisht në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave në Tiranë, në datat 19-20 korrik do të stakohet energjia në këto zona:

19 korrik

9:30-15:00- rruga “Ferit Xhajko”

09:00-15:00- rruga “Haxhi Hysen Dalliu”

09:00-16:00- rruga “Myslym Keta”, rruga “Njazi Meka”

12:00-15:00- rruga “Agallia Tako”

09:00-12:00- rruga “Gëzim Kaceli”, rruga “Pandi Stillu”, rruga “Petro Marko”, rruga “Haxhi Hysen Dalliu”

9:00-11:00- zona Yrshek

11:00 -15:00- zona Fushë Mëzez

09:00-14:00- rruga “Ylbere Bylykbashi”, rruga e Kavajës

09:0013:00- rruga “Ndre Mjeda”

08:30-14:00- rruga “Kongresi i Lushnjes”

20 Korrik

09:00-16:00- rruga “5 Maji”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Myslym Keta”

09:00-12:00- rruga “Selaudin Bekteshi” pranë rrugës “5 Maji”, rruga “Gëzim Kaceli”, rruga “Pandi Stillu”

09:30-15:00- rruga “Siri Kodra”

12:00-15:00- rruga “Agallia Tako”

09:00-13:30- rruga “Kongresi i Lushnjes”

08:30-14:00- rruga “Ylbere Bylykbashi”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu