• |
ide | kryesore

Tronditëse në Durrës/ 8-vjeçarja përdhunohet në grup në ambientet e shkollës

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Durrës, ku një vajzë 8-vjeçare është përdhunuar në grup nga 5 djem, në ambientet e shkollës “Myslim Deda”.

Mësohet se përdhunuesit janë djem të moshës 15, 16 dhe 17 vjeç, që e kanë marrë dhe e kanë lidhur të miturën në katin e katërt të shkollës, dhe më pas kanë kryer veprime seksuale me forcë.

Lidhur me ngjarjen që është regjistruar rreth 3 javë më parë, në ambientet e shkollës 9-vjeçare, në zonën e Arapajt, është vënë në pranga vetëm njëri prej agresorëve.

Sipas banorëve, e mitura u gjet e lidhur nga mësuesit e shkollës, ndërsa Policia edhe pse është lajmëruar, nuk ka vepruar dhe as nuk e ka raportuar ngjarjen.

 

 

 

5 Comments

  1. Iku ajo tani. Ska gje se do dali leshi te thote ndonje fjale te urte dhe socialistat skipetar do e duartrokasin.

    Ps: Ajo e shkreta te filloi te shoh telenovela columbiane se i iku koha e filmave vizatimor. Jasha

  2. … Dhe nderkohe ajo debilja funksionale (ministria e arsimit) ishte dje ne parlament dhe tha: fajin per sistemin arsimor e ka qeveria berisha!!!! Nderkohe qe ngjarja kishte ndodhur prej 10 ditesh…. O kafshe, minimumi jep doreheqjen dhe bej gati valixhen e ik andej nga erdhe!!! Shpifesire bashke me ate mordjen tinezare te ministrit Lleshi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu