• |
ide | kryesore

Arbenita imazh i firmës Avon

Paparazzi, Slider

Tashmë ajo është imazh i një prej markave më të njohura të kozmetikës, mirëpo Arbenita dikur s’kishte mundur t’i blinte produktet e asaj marke për shkak të pamundësisë financiare.

Në foton e publikuar në Instastory, portreti i modeles shfaqet në revistën e markës “Avon”, ndërsa vetë Arbenita shkruan krahas postimit:

“Më kujtohet kur s’e përballoja dot të blija produkte kozmetike “Avon”- duke i bërë të gjithë të mendojnë për suksesin e saj.

Kujtojmë se ditën e sotme në rrjet qarkulloi një së Feros me njërën prej fanseve të tij, të cilës i kërkonte të mbyllte rrjetet sociale dhe të shpërngulej për të jetuar pranë reperit. Megjithatë, Arbenita ende nuk ka reaguar në lidhje me lajmet që po qarkullojnë lart e poshtë për të dashurin e saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu