• |
ide | kryesore

Bradley Cooper, i fokusuar vetëm te vajza

Paparazzi, Slider

Bradley Cooper ka vazhduar jetën e tij edhe pse i gjithë rrjeti po zien nga ndarja e tij me Irina Shayk. Në një foto të shprepur së fundmi ai shfaqet duket mbajtur të bijën në krah teksa bashkë me Lean kanë dalë për të kaluar kohë së bashku. Pas raportimeve se ai ka rënë dakord të ndajë kujdestarinë me ish-të dashurën Irina Shayk, aktori dukej i qetë dhe plotësisht në formë teksa mundohej t’i dedikohej plotësisht të bijës. Një super-baba me siguri.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu