• |
ide | kryesore

Durrës, gjendet i mbytur burri që vrau gruan me thikë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ditë më parë qëlloi me thikë dhe vrau bashkëshorten e tij.

Policia u vendos në kërkim të tij, por sot është gjetur i mbytur Adrian Kuka, 37 vjeç. Trupi i tij 37-vjeçarit është gjetur i mbytur në zonën e sektorit Rinia në Durrës.

Pranë vendit të ngjarjes është gjetur edhe makina me të cilën Kuka u arratis nga shtëpia e tij në Spille.

Një ditë më parë Ardian Kuka qëlloi me thikë dhe vrau gruan e tij, Hazbije Kuka.

3 Comments

  1. Ki durim!
    Shpejt do te dali Saliu me dixhitalin e tij qe do deshmoje se mbytjen e ka kryer Edi Rama nepermjet narkoshtetit etj., etj.

  2. O rob qire edhe ketu faj ka Saliu o moter dhe grua qire ipa emer.Nuk te rihet pa ja marre ne goje te paska shkerdhyer librin e shtepise dhe gjithe fisin qe e paske inat ,Dhe mire ta ka bere p prag qire se ju e doni ne bythet dhe ne goje ato baxhellat e duan gjithmone brenda.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu