• |
ide | kryesore

Enca publikon klipin e ri shumë sensual ( Video)

Paparazzi, Slider

Këngëtarja prej kohesh kishte paralajmëruar një klip.

Projekti i ri titullohet “Jealous” dhe me siguri do të bëjë xhelozë të gjithë meshkujt.

Videoklipi duket sikur është xhiruar në parajsën e meshkujve me vajza seksi, plot ritëm dhe energji. Por gjithashtu këngëtarja ka lënë nje përshkrim se kujt ja dedikon këtë këngë.

“Dedikuar ishit dhe atyre që më urrejnë”- ka shkruar Enca në përshkrimin e videos së publikuar.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu