• |
ide | kryesore

Rona Nishliu, mama për herë të parë

Paparazzi, Slider

Rona Nishliu është bërë nënë për herë të parë.

Burime për “Prive.al” bëjnë me dije se Rona ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka pagëzuar me emrin Noa.

Sikurse raporton portali i njohur kosovar, këngëtarja dhe vajza gëzojnë shëndet të plotë ndërsa detajet e tjera priten të bëhen publike së shpejti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu