• |
ide | kryesore

Noizy sjell klipin e ri (Video)

Paparazzi, Slider

Prej disa ditësh reperi kishte njoftuar se po vjen me një këngë të re dhe projekti më në fund është publikuar sot.

Kënga është pëlqyer aq shumë sa brenda pak minutash ka arritur mijëra shikime në Youtube.
 Tekstin e këngës e ka shkruar vetë Noizy i cili në klip shfaqet me miqtë, anëtarët e grupit OTR, me Ferrarin e tij, duke gatuar, duke u argëtuar, duke kërcyer e në shumë skena të tjera.
https://youtu.be/8BbtaVnYIkE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu