• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit, çfarë ndodh me temperaturat

Arkiva, Lajme, Të fundit
temperatura-te-larta-ne-Shqiperi-300x177.jpg

Meteorologët sjellin parashikimin e moror për ditën e sotme dhe fë nesërme, 21 dhe 22 korrik.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu