• |
ide | kryesore

Plagosi me thikë të riun, arrestohet autori 18-vjeçar

Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia kapi dhe arrestoi në flagrancë autorin e dyshuar të ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku u plagos me mjet prerës një 23-vjeçar.

Arrestimi i tij u bë pasi, ky shtetas gjatë një konflikti , ndodhur në rrugën “Besim Alla” dyshohet se ka  goditur me mjet prerës   shtetasin L. T.,23 vjeç, banues në rrugën “Besim Alla” Tiranë, duke i shkaktuar plagë të rënda i cili aktualisht ndodhet në Spital nën kujdesin e mjekëve.

 

Plagosi me mjet prerës 23-vjeçarin, policia kap dhe arreston në flagrancë autorin e dyshuar të ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme.

Në vijim të punës për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të  ngjarjea, Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë nr 6, falë veprimeve të mirëorganizuara, bënë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit:

• L. H.,18 vjeç banues në Tiranë.

Arrestimi i tij u bë pasi, ky shtetas gjatë një konflikti , ndodhur në rrugën “Besim Alla” dyshohet se ka  goditur me mjet prerës   shtetasin L. T.,23 vjeç, banues në rrugën “Besim Alla” Tiranë, duke i shkaktuar plagë të rënda i cili aktualisht ndodhet në Spital nën kujdesin e mjekëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu