• |
ide | kryesore

Rikuperim i akullt: Ronaldo poston foton që u bë virale…

Sport

Sulmuesi portugez i Juventus, Cristiano Ronaldo, po përgatitet për debutimin sezonal në ICC në sfidën kundër Totenham. I njohur për kujdesin që tregon ndaj fizikut, në mënyrë që të ruajë në maksimum muskujt dhe njëkohësishjt ti japë mundësinë trupit të rikuperojë nga hematomat apo lodhjet muskulare, CR7 nuk bën përjashtim edhe këtë herë, ende pa nisur sezoni.


Pas stërvitjes së një dite më parë, Cristiano Ronaldo ka postuar në profilin e tij në Instagram një foto që e tregon të zhytur në një fuqci me akull. “Recovery session” shkruan në dedikimin që u bë menjëherë viral në rrjetet sociale, tregues se Ronaldo është gati të nisë sezonin.


View this post on Instagram

Recovery session ❄️??

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu