• |
ide | kryesore

Depay publikon këngën e re (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Kënga e Depay u publikua para një ore dhe ka marrë shumë klikime.

Anëtari i Olympique Lyon dhe kombëtares së Holandës, Memphis Depay, e ka lënë paksa anash futbollin për të ‘goditur’ me një projekt muzikor. Kënga mban titullin ‘Fall Back’ erdhi e realizuar me videoklip dhe për një orë arriti numër rekord klikimesh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu