• |
ide | kryesore

Dionis Imeraj e Lefter Alla marrin mandatin nga gjykata e Dibrës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Të fundit që gjykata iu ka konfirmuar mandatin e kryetarit të Bashkisë të dalë nga zgjedhjet e 30 Qershorit, për Qarkun Dibër, janë Dionis Imeraj për Bashkinë Dibër dhe Lefter Alla për Bashkinë Bulqizë.

Mësohet se të dy kryetarët e rinj të këtyre bashkive kanë marrë aprovimin e Gjykatës së Shkallës së Parë në Dibër për të qeverisur në mandatin vendor në vazhdim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu