• |
ide | kryesore

Elbasan, aksidentohet punonjësi i metalurgjikut

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në Uzinën e Petëzimit në Elbasan.

Një punonjës është aksidentuar gjatë punës duke humbur gishtat.

Ai quhet Elian Methasa, i moshës 40 vjeç dhe është punonjës i Metalurgjikut të Elbasanit.

Ndërkohë që Policia ka bërë edhe ndalimin e dy punonjësve të tjera.

Ata janë identifikuar si Erion Dautaj dhe Gazmend Dajko.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu